تبلیغات
وب كمك -مرجع وبمستران|وبلاگ نویسان - چگونه پیج رنك گوگل خود را افزایش دهیم؟ یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
آخرین مطالب

 
فرض کنید شما میخواهید پیجرنک و رتبه گوگل سایت A رو افزایش دهید. برای این کار باید تعداد سایت هایی که به سایت A لینک میدهند یا به عبارتی لینک سایت A را در خود قرار میدهند، افزایش پیدا کند. افزایش_پیجرنک

معمولا صاحبان وبسایت ها و وبلاگ ها برای افزایش لینک های دریافتی در سایت های دیگر یا به اصطلاح بکلینک، با یکدیگر همکاری کرده و به صورت متقابل لینک سایت یكدیگر را در وبسایت خود قرار میدهند. برای مثال وبسایت A و B با هم توافق میکنند که تبادل لینک کنند. بنابراین وبسایت A لینک وبسایت B را در سایت خود قرار میدهد و وبسایت B نیز لینک سایت A را در خود میگذارد.

راه_حل_افزایش_پیجرنک
به این کار اصطلاحا تبادل لینک دوطرفه میگویند. از چندی پیش، گوگل قوانین را تعویض كرد و دیگر لینک های دوطرفه را در نظر نگرفت و این تبادل لینک ارزش خود را از دست داد. پس باید به فکر یه راه تازه برای افزایش بکلینک بود!


                                                                                                                

حالا یه نکته هست که باید حتما بهش توجه بشه! سایت هایی که به سایت A لینک میدهند و یا سایت A به آن  ها لینک میدهد، باید سایت های مورد قبولی باشد. یعنی اینکه اولا تعداد لینک های خروجی از آن سایت ها خیلی نباشه که جزو اسپم حساب بشن. دوما از نظر محتوا با هم همخونی داشته باشند.

برای مثال، فرض کنید سایت A در زمینه فروش سیم کارت فعالیت داره. در صورتی که از یک وب سایت که در زمینه فروش موبایل کار میکنه لینک بگیره، این لینک خیلی ارزشش بیشتر از لینکیه که از یک سایت خبری گرفته!


گروه وب كمك

منبع:autobacklink.ir

تبلیغاتطبقه بندی: وبلاگ نویسی، آموزش ها،
برچسب ها: افزایش پیج رنك رایگان، چگونه رتبه گوگل خود را افزایش دهیم؟، پیج رنك رایگان، افزایش رایگان رتبه گوگل، پیج رنك چیست؟، افزایش تعداد لینك، تبادل لینك،
[ جمعه 7 آذر 1393 ] [ 09:17 ب.ظ ] [ پیمان صدری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By webhelp :.