تبلیغات
وب كمك -مرجع وبمستران|وبلاگ نویسان - 4 نكته برای اینكه با گوگل دوست باشید! یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
آخرین مطالب

 
                               چرا و چگونه با گوگل دوست باشیم؟
طبق آخرین آمار كاربران اینترنت(جهان) بیشتر از  گوگل استفاده می كنند و طبق آخرین آمار داخلی(ایران)36 میلیون كاربر ایرانی حداقل روزانه 4 یا 5 بار از گوگل استفاده می كند.
پس منطقی است كه باید قوانین والگوریتم های گوگل را رعایت كنیم تا در صفحه اول جستجو باشیم.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ما باید كاری كنیم كه گوگل سایت یا وبلاگ ما را دوست داشته باشد؛چند دلیل وجود دارد كه گوگل از سایت شما خوشش نمی آید.در این پست در رابطه با همین موضوع صحبت خواهیم كرد.

1-به مطالب قدیمی لینك نمیدهید
حتما تابحال در سایت های دیگر زیر پست ها نوشته به نام "مطالب مرتبط" دیده اید و زیر آن لینك پست های دیگر آن سایت را دیده اید.شما نیز در ادامه مطلب به مطالب قدیمی لینك بدهید.این كار دو مزیت دارد:1-كاربر بیشتر در سایت می چرخد. 2-با این كار شما به گوگل می گویید بقیه مطالبم هم با ارزش هستند!

2-دوست دارید به زور  كلمات كلیدی زیاد را در یك پست بگنجانید!
تعداد كلمات كلیدی به طور استاندارد 6-7 عدد است. سعی نكنید  به زور بیش از این تعداد  برچسب در مطالبتان بگنجانید.اگر در برچسب نوشتن مشكلی دارید پست"چرا برچسبی به ذهنم نمی رسه؟" را حتما بخوانید.

3-عدم استفاده از شبكه های اجتماعی

شاید شما بگویید كه وقتش را ندارم در شبكه های اجتماعی شركت كنم،پاسخ ما به شما این است كه حتما نباید تمامی پست هایتان را به شبكه اجتماعیی انتقال دهید،حتی اگر شده یك توضیح در مورد سایت و یك لینك زیر آن بگزارید ،كافیست...!

4-مهم تر از همه تمام مطالب و پست های شما كپی هستند

لطفا كپی نكنید!!!لطفا قانون كپی رایت را رعایت كنید!!!نه فقط به خاطر رعایت كردن قانون،به خاطر گوگل(كپی باعث می شود رتبه شما در موتور های جستجو كاهش یابد) و مهم تر از آن اعتبار سایت شما در بین كاربران.اگر می خواهید اعتبار سایت خود را افزایش دهید"كسب درآمد به چه قیمت؟" را بخوانید
گروه وب كمكمطالب دیگر:

كسب درامد به چه قیمت؟

باتوجه به حیطه كاری خود پر توقع باشید!

پست بعدی من چیست؟

آموزش ساخت ابزارك آلكساطبقه بندی: وبلاگ نویسی، آموزش ها،
برچسب ها: چرا گوگل سایت من رو دوست نداره؟، چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورم؟، چگونه به صفحه اول نتایج بیایم؟، چرا وبلاگ من بازدیدش كمه؟، افزایش بازدید، افزایش ورودی از موتور جستجو، افزایش رتبه الكسا،
[ پنجشنبه 25 دی 1393 ] [ 07:00 ب.ظ ] [ پیمان صدری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By webhelp :.