تبلیغات
وب كمك -مرجع وبمستران|وبلاگ نویسان - باتوجه به حیطه كاری خود پر توقع باشید! یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
آخرین مطالب

 
بله باتوجه به موضوع سایت خود منتظر بازدیدكننده باشید.بعضی از وبمستران محترم بدون توجه به موضوع سایت خود از بازدید كننده كمی كه دارند هم ناراضی اند.بطور مثال:كسی كه قصد دارد در مورد بنایی و مصالح ساختمانی سایت راه اندازی كند،نباید خیلی پرتوقع در موضوع بازدید كننده باشد؛چون مگر چقدر بنا داریم كه به دنبال چنین چیزی آن هم در اینترنت باشد!

مثال دوم كه می توانیم بگوییم،خودمان یعنی وب كمك است.بی شك بازدید كننده های ما اكثرا صاحب سایت یا وبلاگ هستند و ما نباید بیش از این توقع داشته باشیم.
چرا بازدید از سایتم كمه؟سوال دیگری كه ذهن وبمستران را مشغول می كند و از آن هم ناراضی اند این است كه چرا هیچ كس در سایتم نظر نمیده؟
پاسخ این سوال در متن فوق داده شد،وقتی كاربری كه اصلا نه علاقه ای و نه دانشی در مورد سایت شما دارد و كاربر هدفمند نیست،خب صددرصد نظری هم در مورد سایت شما ندارد.

بعد از این همه پرسش و جواب می توانیم بگوییم كه هرچه در موضوعات مختلف بیشتر كار كنیم،بازدید كننده بیشتری دریافت می كنیم.البته باید توجه داشته باشیم كه موضوعات با یكدیگر ارتباط داشته باشند.
مثلا:
سایتی كه در مورد سخت افزار كامپیوتر كار می كند بهتر است در مورد نرم افزار هم پست ارسال كند.اما سایتی كه درمورد آشپزی فعالیت می كند،غیر منطقی است كه در موضوع فوتبال هم كار كند.
پس حتما به موضوع خود توجه داشته باشید.

مطالب دیگر:

چگونه بدون تبادل لینك تعداد لینك های خود را افزایش دهیم؟

چگونه رتبه الكسا خود را بهبود ببخشیم؟


چگونه پیج رنك گوگل خود را افزایش دهیم؟طبقه بندی: وبلاگ نویسی، آموزش ها،
برچسب ها: چرا بازدید كننده كمی دارم؟، افزایش بازید واقعی، چگونه بازدید سایت خود را افزایش دهم؟، چرا وبلاگم بازدید كننده نداره؟، بازدید كننده كم، چرا هیچ كس در سایتم نظر نمیده؟، چرا هیچ كس در وبلاگم نظر نمیده،
[ چهارشنبه 10 دی 1393 ] [ 07:00 ب.ظ ] [ پیمان صدری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By webhelp :.