تبلیغات
وب كمك -مرجع وبمستران|وبلاگ نویسان - خیلی زود تبلیغ نكنید! یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
آخرین مطالب

 
خیلی زود تبلیغ نكنید!
می دانید كه تبلیغات راهی است برای شناخته شدن و شهرت پیدا كردن و میشه گفت امروزه تبلیغات اینترنتی پیشرفت خوبی داشته،به طوری كه اكثر شركت های معروف كه در تلویزیون تبلیغ می كنند،در دنیای مجازی هم تبلیغ می كنند.

اما اشتباه بیشتر وبمستران و وبلاگ نویسان اینه كه خیلی خیلی زود به فكر تبلیغ برند(وبلاگ) خود می افتند.به طور مثال چند روز پیش داشتم وب گردی می كردم كه در سایتی تبلیغی را دیدم و برام جالب بود ومنو مجاب كرد كه روش كلیك كنم،جالب تر از اون این بود كه وبسایت مورد نظر بیشتر از پنج پست نداشت!!!!


این عمل ضرر هایی دارد و موجب پسرفت وبلاگ شما می شود...در ادامه ضرر های زود تبلیغ كردن را خواهیم گفت...
این كار هیچ سودی برای وبلاگ و یا سایت شما ندارد و برعكس می تواند كاربر مورد نظر را از سایت شما دلزده كند و پس از آن دیگر هیچ وقت روی بنر های تبلیغاتی شما كلیك نمی كنند.
گروهی دیگر از وبمستران از آن طرف بام می افتند؛یعنی اینكه اصلا وبلاگ و سایت خود را تبلیغ نمی كنند،بی شك می دانید كه بعد از موتور های جستجو تنها تبلیغات راهی برای افزایش بازدید هستند.
اما بعضی از وبمستران توان مالی آن را ندارند كه وبلاگ و سایت خود را تبلیغ كنند؛اما نگران نباشید روش های رایگانی هم وجود دارند كه رایگان هستند؛اگر با این روش های رایگان آشنایی ندارید،پست "1 روش موثر برای معروف كردن وبلاگ" را بخوانید.
وب كمكمطالب دیگر:
3 اشتباه رایج وبلاگ نویسان!

4 نكته برای اینكه با گوگل دوست باشید!

چرا برچسبی به ذهنم نمی رسه؟

باتوجه به حیطه كاری خود پر توقع باشید!

طبقه بندی: وبلاگ نویسی، آموزش ها،
برچسب ها: چه زمانی شروع به تبلیغ كردن كنیم؟، افزایش بازدید، افزایش رتبه الكسا، افزایش آمار وبلاگ، افزایش ورودی از گوگل، چه سایتی تبلیغ كنیم؟، چگونه وبلاگ را معروف كنیم؟،
[ چهارشنبه 22 بهمن 1393 ] [ 07:00 ب.ظ ] [ پیمان صدری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By webhelp :.